Виробник танків Leopard створив з Укроборонпромом спільне підприємство — чим воно займатиметься

На початку німецько-українське підприємство займатиметься технічним обслуговуванням та ремонтом бронетехніки.

Один із найбільших виробників військової техніки та зброї в Німеччині концерн Rheinmetall заснував з українським “Укроборонпромом” спільне підприємство.

Гендиректор німецького підприємства Армін Паппергер в інтерв’ю виданню Handelsblatt повідомив, що відповідні контракти уже підписано.

Німецька сторона володіє 51% акцій спільного підприємства і здійснюватиме керівництво. 

На перших етапах співпраця полягатиме у технічному обслуговуванні та ремонті бронетехніки, однак паралельно підприємство готуватимуть для виробництва танків.

Паппергер наголосив, що Україна отримає вигоду від комплексного передавання технологій та короткострокового постачання військової техніки з Німеччини.

Окрім того, найближчими днями німецький концерн має намір підписати контракти для створення ще двох спільних підприємств — для боєприпасів і протиповітряної оборони.

Концерн Rheinmetall відомий як виробник танків Leopard (спільно з машинобудівною компанією Krauss-Maffei Wegmann), а також бойових машин піхоти Marder, бойових машин десанту Wiesel, самохідних гаубиць Panzerhaubitze 2000 та бронетранспортерів GTK Boxer. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  «Укроборонпром» вироблятиме та розроблятиме важке озброєння та військову техніку спільно зі щонайменше шістьма країнами-членами НАТО. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *