Вірменія хоче стати «мостом» між Росією і Україною — новини України

Симонян вважає росіян і українців "рідними братами".

Для стабілізації відносин та налагодження конфлікту між Україною і Росією посередником може стати Вірменія. Але це рішення має бути взаємоприйнятним для обох країн. Воно не повинно образити жодну зі сторін.

Про це в середу під час брифінгу сказав віцеспікер парламенту Вірменії Ален Симонян, передає ТАСС.

Читайте також:

Настала черга РФ виконувати свої зобов’язання щодо Донбасу — очільник МЗС Німеччини

Симонян заявив, що вважає росіян і українців «рідними братами». На його думку, необхідно зробити все можливе для якнайшвидшого налагодження стосунків.

«Вірменія навіть може бути певним мостом. Ми повинні робити все можливе, щоб цю проблему швидше вирішити. Я вважаю росіян і українців рідними братами», — сказав він. 

Симонян наголосив, що рішення має бути взаємоприйнятних для обох сторін.

«Щоб жодна сторона не залишилася в образі. Те ж саме потрібно зробити з Вірменією і Азербайджаном, Нагірним Карабахом і Азербайджаном», — додав він.

Нагадаємо, раніше прем'єр Вірменії Нікол Пашинян не відповів прямо на запитання з приводу анексованого Криму – натомість заявив, що Україна і Росія – друзі його країни. Часто ми в такій ситуації, коли дві сторони конфлікту є нашими друзями. Дуже важко робити вибір між другом і другом. Наш глобальний вибір – це світ, діалог, стабільність і розвиток», – сказав він. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *