Велика Британія передасть ЗСУ сотні бойових безпілотників дальнього радіуса дії

Дрони надійдуть до країни протягом найближчих місяців.

Велика Британія надішле до України сотні нових ударних безпілотників великої дальності з радіусом дії понад 200 км.

Про це повідомив офіс британського прем’єр-міністра Ріші Сунака, пише Reuters.

«Сьогодні прем’єр-міністр підтвердить подальше надання Сполученим Королівством сотень ракет протиповітряної оборони та інших безпілотних літальних систем, включаючи сотні нових ударних безпілотників великої дальності з радіусом дії понад 200 км», —  йдеться в заяві уряду.

Видання наголошує, що дрони доставлять протягом найближчих місяців, «оскільки Україна готується посилити свій опір російському вторгненню, яке триває».

Також зазначається, що також уряд Британії підтвердить надання сотень ракет протиповітряної оборони та інших безпілотних літальних систем, зокрема сотні нових ударних безпілотників.

Крім того, Сунак обговорить з українським президентом Володимиром Зеленським, яка додаткова підтримка буде потрібна Україні найближчими місяцями в контексті підготовки ЗСУ до періоду інтенсивних військових дій.

Нагадаємо, 11 травня очільник Міністерства оборони Великої Британії підтвердив передавання ЗСУ крилатих ракет великої дальності Storm Shadow. За його словами, використання Storm Shadow дозволить «відтіснити російські сили, що перебувають на суверенній території України».

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *