В Росії вдові окупанта з сімома дітьми замінять газову плиту (фото)

Після загибелі загарбника влада допомоги родині не пропонувала і зараз вона живе на допомогу для багатодітної сім’ї.

В Росії вдові загиблого на війні проти України Олексія Рубченкова замінять газову плиту у зв’язку зі смертю чоловіка. Жінка залишилась сама виховувати сімох дітей.

Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди.

У листопаді 2022 року житель Ярославля добровільно вирушив на війну проти України і через два місяці його дружина Катерина з сімома дітьми дізналися про загибель окупанта.  

Вдова розповіла, що до війни її чоловік не був професійним військовим, а працював продавцем у меблевому магазині та багато часу присвячував релігії.

Родина живе у панельній дев'ятиповерхівці з крихітним передпокоєм, пошарпаним килимом, брудним диваном і шторами, обірваним лінолеумом та обдертими стінами. 

Катерина розповіла, що після загибелі чоловіка влада допомоги не пропонувала і зараз родина живе на допомогу для багатодітної родини. Виплати за смерть чоловіка жінка теж не отримала.

«Нам сказали одразу, що все оформлення триває місяці два, не менше», – сказала Катерина.

Зазначається, що допомогти родині взявся путінський «Народний фронт». Тільки от чомусь раніше за загибель чоловіків на війні проти України роздавали авто «Лада», а Катерині з сімома дітьми «громадські діячі» замінять поламану газову плиту, лічильники та допоможуть з оформленням газової книжки.

Нагадаємо, в лютому в російській Туві місцева влада в селі Алдан-Маадир віддячила родині ліквідованого на війні в Україні окупанта пачкою пельменів.

Згодом у Ленінградській області РФ рідним загиблих у війні загарбників подарували піну для гоління та шампунь. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *