В Росії місто Волгоград ніхто не бомбив, а пів міста тиждень сидить без води і каналізації (відео): Новини світу

У російському Волгограді пів міста сидить без води вже 5 днів.

Росія витрачає купу грошей на те, щоб бомбити Україну і залишити українські міста на кілька годин без світла й води, в той час, як російські міста сидять без води і каналізації тижнями, хоча їх ніхто не бомбив. Так, наприклад у Волгограді немає світла вже 5 днів.

Про це повідомляють у телеграм-каналі «Сеятель ветра».

У Волгограді в ніч проти 28 жовтня сталася велика комунальна аварія: на схилі заплави річки Цариці обвалився бетонний канал, в якому прокладено каналізаційний колектор.

Через це 2 райони міста залишилися без водопостачання та каналізації.

Причиною надзвичайної пригоди назвали зношеність труб. Їм вже понад 50 років і свій термін експлуатації вони вичерпали.

«Сотні тисяч людей сидять без води п’яту добу і набирають брудну жижу з калюж, щоб було чим змивати в туалеті. Просто нагадаємо, що Волгоград, на відміну від Києва та Харкова, ніхто не бомбить. Але у Києві та Харкові наслідки ракетних ударів усувають за кілька годин, і люди воду з калюж не набирають. Воістину, російські чиновники страшніші і руйнівніші за російські ракети», — йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що тільки за вчора під час ранкового обстрілу України ракетами РФ витратила до $400-600 млн, за які можна було б замінити всі труби в Волгограді.

Нагадаємо, що енергетикам у Києві всього за 7 годин вдалося відновити електропостачання до осель містян після ранкового обстрілу.

Раніше повідомлялося, що внаслідок ракетного удару РФ по об’єктах критичної інфраструктури у Києві загинули троє працівників одного об’єкту.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *