В Конго розлючені «бездіяльністю» протестувальники спалили базу миротворців та мерію — новини України

Конголезці вимагають забрати з регіону миротворців.

У місті Бені на сході Демократичної Республіки Конго, 25 листопада протестувальники увірвалися до будівлі миротворчого корпусу ООН і підпалили міську ратушу.

Про це пише DW.

Як пише видання, на такі кроки місцеві жителі зважилися після того, як вісім людей були вбиті і дев'ять викрадено бойовиками з угрупування союзних демократичних сил (ADF).

Протестувальники підпалили і пограбували мерію і будівлі бази ООН. Весь персонал евакуювали ще до прибуття активістів. За словами Сафарі Казінгуфу, начальника поліції Бені, щонайменше двоє людей загинули від вогнепальних поранень під час акції протесту.

«Нас вбивають, в той час як миротворці місії MONUSCO перебувають тут, щоб захищати нас. Відпустіть їх додому. Нам не потрібні туристи в нашій країні», — розповів в коментарі Касерека Фунді.

Нагадаємо, що протягом останніх кількох днів бойовики ADF неодноразово нападали на жителів Бені. Угруповання ADF сформувалася в Уганді у 1995 році, протягом останніх п'яти років з ним пов'язують загибель понад 1500 осіб в ДР Конго.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *