В Албанії завершили пошукові роботи після землетрусу: загинуло 50 осіб – новини світу

Рятувальники вважають, що під завалами більше не лишилось загиблих.

В Албанії офіційно завершили пошуково-рятувальні роботи після землетрусу, тоді як кількість загиблих зросла до 50 осіб.

Про це повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що рятувальники вважають, що під завалами більше не лишилось загиблих. За даними прем’єр-міністра країни, внаслідок землетрусу було пошкоджено майже 1500 будинків у столиці Тирані та ще 900 у передмісті.

Загалом же постраждало дві тисячі албанців. Одна жінка досі перебуває у комі. Близько чотирьох тисяч осіб втратили свої будинки через потужний землетрус. Прем’єр-міністр вже пообіцяв усім постраждалим «надійніші будинки» в 2020 році.

Також уряд ухвалив рішення виплатити сім’ям загиблих по дев’ять тисяч доларів, а також видати спеціальні пенсії для пенсіонерів та стипендії для дітей.

Нагадаємо, в Албанії, недалеко від столиці, стався найпотужніший за останні десятиліття землетрус. Магнітуда поштовхів склала 6,4. Осередок залягав на глибині 10 кілометрів. Найсильніше від розгулу стихії постраждало місто Дуррес недалеко від Тирани. Поштовхи зафіксували також в деяких південних провінціях Італії.

Відео

П'ять землетрусів за три доби: в Албанії не припиняються потужні підземні поштовхи

Сумна статистика щодня зростає. Під завалами знаходять тіла, натепер загиблих уже 46. Поранень зазнали дві тисячі людей. І ще кілька тисяч родин лишилися без домівок, уже четверту ніч вони проводять або в готелях, або взагалі просто неба.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *