В Африці 60-річна британка впала з гори і потягнула із собою на смерть провідника

На горі Кенія британка та її гід розбилися на смерть у жахливому падінні.

На горі Кенія в однойменній африканській країні 60-річна британська альпіністка Шилпа Шах та її інструктор загинули після того, як послизнулися на льоду.

Про це передає Daily Mail.

Група туристів поверталася з походу на пік Ленана (4985 м), третю за висотою вершину гори і один із найпопулярніших африканських трекінгових турів.

60-річна Шилпа Шах із Лондона втратила рівновагу на слизькому схилі. Її провідник, кенієць на ім’я Келвін Муріукі Мвіті, відважно кинувся, щоб врятувати свою підопічну, але його перетягнуло разом із нею через край. 

Решта альпіністської групи, семеро жінок та їхні гіди, могли лише з жахом спостерігати, як їхній друг і колега зник на схилі.

Їх тіла були знайдені через день. Рятувальні команди були змушені зробити кілька спроб пошуків через погані погодні умови.

Маршрут Наро Мору, на якому загинули Шилпа та Кельвін, не вважається особливо складним і не потребує технічного досвіду сходження.

Але жовтень припадає на короткий сезон дощів у Східній Африці, і ділянки маршруту Наро Мору можуть стати ще більш складними, коли опади роблять частину стежок брудною або слизькою.

Незважаючи на те, що гора Кенія розташована лише за кілька миль від екватора, на ній розташовані 11 льодовиків. Гора Кенія також є священною для багатьох племен, які живуть на території, що оточує гору.

Раніше повідомлялося, що у Новій Зеландії альпініст зірвався з 600-метрової гори і дивом вижив.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *