Візит Кім Чен Ина до Путіна: експерт назвав реальний сценарій військової співпраці РФ і КНДР, новини 1+1

Вже 4 роки поспіль Північна Корея має великі проблеми з продовольством.

Експерт Ради зовнішньої політики “Українська призма” Олександр Краєв вважає, що Росія готується отримати від КНДР зброю та боєприпаси в обмін на продовольство. 

Таку думку він висловив в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“Візит північнокорейського Кім Чен Ина до Росії має на меті передачу складів з боєприпасами. Це можуть бути радянські боєприпаси, а також якісь власні розробки. На жаль, Північна Корея мала можливості виробляти свої боєприпаси. Фактично це буде обмін зброї на їжу”, — каже експерт.

“Не варто забувати, що вже 4 роки поспіль КНДР страждає не просто від нестачі ресурсів, яких їм не вистачає, — Північна Корея має великі проблеми з продовольством”, — пояснив Краєв.

Він також припустив, що візит Кім Чен Ина до Росії можливо повʼязаний з розвитком співпраці РФ та КНДР у ядерній сфері.

“Росія, яка є великою ресурсною країною, так чи інакше знайде продовольство для Північної Кореї. Для Росії КНДР є чудовим партнером, і вони будуть міняти їжу на корейську зброю. Це найбільш реалістичний сценарій. Звісно це росіяни використають і в пропагандистських цілях”, — розповів експерт. 

“Також не слід забувати про ще один можливий сценарій розвитку. Зокрема, про розвиток співпраці РФ з КНДР в ядерній сфері. Адже ми чудово знаємо, що для двох диктаторів ядерна зброя є маніпулятивним шантажним фактором”, — резюмував він.

Нагадаємо, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин прибув до країни-агресорки Росії. Його бронепоїзд зафіксували на станції Хасан, що в однойменному селищі на кордоні КНДР та РФ.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *