Війна в Україні – У Кремлі не очікували втручання НАТО – Дмитро Пєсков

Речник президента РФ заявив, що Північноатлантичний альянс став безпосереднім учасником конфлікту на боці України.

Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що для Кремля було несподіваним “втручання” країн НАТО у військовий конфлікт в Україні.

Про це він говорив в інтерв'ю виданню ATV у Республіці Сербській – державному утворенні на території Боснії і Герцеговини.

“Тоді [перед повномасштабним вторгненням РФ в Україну 24 лютого 2022 року] важко було уявити, що країни НАТО, Сполучені Штати Америки, європейські держави спочатку побічно, а потім безпосередньо втрутяться в цей конфлікт. Нині фактично НАТО є учасником цього конфлікту на боці України. Ви самі знаєте про величезні постачання озброєнь, амуніції, боєприпасів, фінансових коштів”, – цинічно заявив Пєсков.

За його словами, угруповання ЗСУ в Бахмуті постійно отримує підкріплення іноземною технікою та боєприпасами і саме тому окупантам ось уже вісім місяців не вдається захопити невелике місто в Донецькій області.

Прес-секретар Путіна також заявив, що цілей “спеціальної операції”, як російська влада називає війну, частково досягнуто, але потрібно ще “вирішити деякі завдання”.

“Ви бачите, що тривають обстріли системами залпового вогню, бомбардування Донецька, інших населених пунктів. Тому, звичайно, супротивника треба відсунути на значну відстань, і тому операція ще триватиме”, – сказав Пєсков.

Нагадаємо, у цьому ж інтерв'ю речник російського президента Дмитро Пєсков знайшов цинічне виправдання, чому окупанти так повільно просуваються на фронті. Він заявив, що росіяни не знищують інфраструктуру та не вбивають мирних людей. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *