Відновлення авіарейсів з Росії до Грузії — у Держдепі США нагадали про санкції

У Держдепі застерегли від поглиблення відносин із державою-агресоркою на тлі повномасштабної війни в Україні.

У разі відновлення авіарейсів із Росії до грузинських авіакомпаній можуть бути застосовані санкції США.

Про це в коментарі виданню Accent заявили в Державному департаменті США.

“Низка західних країн, зокрема США, забороняють російським літакам заходити до свого повітряного простору. Якщо прямі рейси між Росією та Грузією відновляться, це викличе наше занепокоєння щодо можливого запровадження санкцій проти грузинських авіакомпаній, які обслуговуватимуть літаки, які перебувають під імпортним та експортним контролем», — наголосили в Держдепі.

В американському зовнішньополітичному відомстві нагадали, що поглиблення відносин із Росією буде сприйматися негативно на тлі повномасштабної війни проти України.

“Для грузинського народу буде краще, якщо Путін виведе свої війська з 20% відсотків окупованої Росією території Грузії, ніж відновлення прямого авіасполучення або скасування візового режиму”, — додали в Держдепі.

Раніше заступниця міністра економіки та сталого розвитку Грузії Маріам Кврівішвілі повторила дезінформаційний наратив Кремля про те, що оголошене Путіним скасування візового режиму для громадян Грузії та відновлення прямого авіасполучення між двома країнами “підтримає зв'язок громадян Грузії з батьківщиною”. Мовляв, у РФ проживає близько 1 млн громадян Грузії, і ці прямі рейси допоможуть їм “з’єднатися з батьківщиною”.

Нагадаємо, президентка Грузії Саломе Зурабішвілі назвала рішення російського диктатора Володимира Путіна про скасування візового режиму та відновлення авіарейсів черговою провокацією.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *