Трамп зібрав рекордні 7,1 млн доларів пожертв після тюремного фото – ТСН, новини 1+1

Кампанія збирала кошти за рахунок товарів із зображенням насупленого Трампа у в'язниці.

Колишній президент США Дональд Трамп перетворив свою фотографію із в'язниці на рекордний збір коштів. Йому вдалося зібрати 7,1 мільйона доларів пожерт.

Про це повідомляє Politico, посилаючись на дані його виборчої кампанії.

Відпоідно до інфомрації, лише в п’ятницю Трамп зібрав 4,18 мільйона доларів, що стало найвищим 24-годинним періодом його кампанії на сьогоднішній день.

Кампанія збирала кошти за рахунок товарів, які вона продавала через Інтернет-магазин. Після того, як Трампа взяли під варту у четвер, 24 серпня, кампанія почала продавати футболки, плакати, наклейки на бампери та холодильники для напоїв із зображенням насупленого Трампа. Речі мають лозунг “НІКОЛИ НЕ ЗДАВАТИСЯ!” (“NEVER SURRENDER!”). Ціни варіюються від $12 до $34.

“Бліц зі збору коштів ілюструє, як Трамп витратив свої чотири звинувачення на готівку передвиборчої кампанії, згуртувавши своїх запеклих прихильників”, – пише видання. 

Інформаційне агентство нагадує, що Трампу висунули звинувачення, пов’язані з його роллю в заворушеннях у Капітолії 6 січня та спробі скасувати підрахунок голосів у Джорджії на виборах 2020 року.

Нагадаємо, у в’язниці 24 серпня експрезиденту США Дональду Трампу зробили фото.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: “Трамп вляпався в черговий скандал – подробиці”

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *