Главная » В Світі » ТКГ у форматі відеоконференції обговорила питання безпеки на Донбасі і взаємного звільнення утримуваних осіб, жодних документів підписано не було

ТКГ у форматі відеоконференції обговорила питання безпеки на Донбасі і взаємного звільнення утримуваних осіб, жодних документів підписано не було

Тристороння контактна група 26 березня в форматі відеоконференції обговорила ситуацію з безпекою на Донбасі і взаємне звільнення утримуваних осіб, жодних документів на засіданні не підписувалося.

“Відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, яке в зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу відбувалося в форматі відеоконференції”, – повідомляє в четвер прес-служба Офісу президента України.

Ключові питання, які порушувалися українською стороною, стосувалися ситуації з безпекою на Донбасі і взаємного звільнення утримуваних осіб.

“Українська сторона підтвердила відданість режиму стійкого і повного припинення вогню і закликала учасників ТКГ підтримати цю ініціативу. Також триває робота над формуванням списків у межах взаємного звільнення утримуваних осіб. Окрім того, учасники ТКГ продовжили консультації щодо таких ділянках розведення сил і засобів, враховуючи, перш за все, гуманітарні критерії”, – наголошується в повідомленні ОП.

В Офісі Зеленського підкреслили, що під час засідання ТКГ 26 березня жодних документів підписано не було.

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*