США збираються запровадити санкції проти впливових осіб Угорщини – ЗМІ

Уряд США вже почав готувати документ.

Двопартійна група в Конгресі США розробляє проєкти санкцій, які будуть націлені на людей, повʼязаних з урядом угорського премʼєра Віктора Орбана.

Про це пише The Guardian.

Законопроєкт про санкції націлений на колишніх чиновників і прихильників уряду, переважно повʼязаних із партією Орбана “Фідес”.

Законопроєкт готують від минулого року. Ймовірно, його подадуть до Конгресу вже у травні. Американські чиновники очікують, що документ отримає широку підтримку.

Американський Мінфін 12 квітня запровадив санкції щодо Міжнародного інвестиційного банку (МІБ), який базується в Будапешті та чий контрольний пакет акцій належить Росії. Угорщина висловила розчарування діями США.

“Ми приймаємо і розуміємо, що ми представляємо різні позиції, але ми не розуміємо, навіщо тиснути на інші держави, щоб вони змінили свою позицію… Угорщина є державою, тому її слід розглядати як єдину державу, а не як колонію”, — сказав міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто.

Нагадаємо, що 11 квітня видання 444.hu повідомило про підготовку документа, який передбачає санкції проти “впливових осіб” Угорщини з боку США. 

У Путіна не вийшло, а от Орбан підкачав – хороші новини і не дуже із світової арени  

03:17

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *