США відмовляють у в’їзді майже половині українців

У сусідніх країн цей показник значно нижчий.

Майже кожен другий українець, який вирішив тимчасово відвідати Сполучені Штати Америки, отримує відмову у в'їзді.

Такі дані за 2019-й фінансовий рік наводить Бюро Держдепартаменту США, передає УП.

Рівень відмов для громадян України складає 45,06%. Для порівняння, для сусідніх країн цей показник значно нижчий: 2,76% для поляків, 9,11% для румунів, 11,99% для словаків, 15,19% для росіян і 21,93% для білорусів.

Більше за українців отримують відмови молдавани – 58,03%.

Відмови США у в'їзді іншим національностям from tsn.ua.

Віза B-1/B-2 – віза США, що видається іноземним громадянам, які вирушають до цієї країни на тимчасове перебування у справах бізнесу, відпочинку чи лікування.

Читайте також:

Два роки безвізу: майже три мільйони українців скористались спрощеною візовою системою з ЄС. Інфографіка

Віза не гарантує в'їзду до країни, а дозволяє її власнику прибути до пункту перетину кордону США і звернутися за дозволом на в'їзд. Вже там інспектор імміграційної служби визначає, чи може власник візи в'їхати до Сполучених Штатів та термін перебування іноземного громадянина у країні.

Нагадаємо, Держдеп Сполучених Штатів Америки ввів нову графу в заяві для отримання американської візи. Відтепер до переліку документів додалося посилання на сторінку в соцмережах. Нововведення почало діяти від 31 травня. У заяві з'явилася графа з вимогою вказати «ідентифікаційні дані соціальних мереж». Заявники можуть зазначити, що не користуються соцмережами, однак за вказівку неправдивої інформації будуть загрожувати наслідки.

ТСН.ua

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *