США тримають розгорнутими 1419 ядерних боєголовок ТСН, новини 1+1

Кількість розгорнутих Вашингтоном ядерних боєголовок є в межах ліміту, встановленого Договором про скорочення наступальних озброєнь.

Адміністрація президента США Джо Байдена оновила статус своїх розгорнутих ядерних сил після призупинення Росією участі в Договорі про скорочення та обмеження стратегічних наступальних озброєнь.

Про це повідомляє Bloomberg.

На сьогодні США мають 1419 боєголовок, розгорнутих на 662 ракетах наземного і підводного базування, а також на важких бомбардувальниках. Така кількість вкладається у межі ліміту 1550 боєголовок на 700 одиницях техніки, встановленого Договором про скорочення наступальних озброєнь.

«США продовжують дотримуватися прозорості між державами, які володіють ядерною зброєю. Це є надзвичайно цінним для зменшення ймовірності неправильного сприйняття, прорахунків і дорогої конкуренції з озброєнь. Такі заходи особливо важливі в періоди високої напруженості», – йдеться в заяві Держдепу США.

Водночас Росія не надала інформації про статус своїх ядерних сил.

Нагадаємо, 21 лютого президент Росії Володимир Путін призупинив участь держави у Договорі про скорочення та обмеження стратегічних наступальних озброєнь. Диктатор скасував інспекції та обмін даними, необхідні для перевірки зобов’язань за останньою угодою зі США, яка обмежувала ядерні арсенали обох країн. Байден назвав це рішення «великою помилкою».

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *