Главная » В Світі » Спека в Європі: як люди намагаються дотримуватися санітарних правил

Спека в Європі: як люди намагаються дотримуватися санітарних правил

Рекордна спека накрила Європу: як рятуються люди під час пандемії коронавірусу

Тепло принесли повітряні маси з африканського континенту, кажуть синоптики.

Європейські країни потерпають від рекордних цього року температур. Люди намагаються дотримуватися санітарних правил попри спеку.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, у Великій Британії стовпчики термометра зафіксували 38 градусів вище нуля. І це найспекотніша температура у році, кажуть тамтешні синоптики. Люди масово рятуються від сонця на пляжах. Багато де не дотримуючись дистанції і без наявності захисних засобів. Тож влада міст настійно рекомендує залишатися вдома.

Біля води нині не проштовхнутися і на італійських узбережжях.

А на сицилійському пляжі стався курйоз. Там помітили серфера у костюмі динозавра. В Римі ж влада узагалі порадила дітям та літнім людям у годину пік сидіти в приміщеннях.

Жаліються на спеку і парижани. Кажуть, що у масках витримувати температури за 40 градусів нестерпно. І це при тому, що влада зобов'язала усіх носити захисні засоби у громадських місцях.

Намагаються дотримуватися санітарних правил за рекордних температур і в Іспанії. Тамтешні синоптики кажуть, що тепло принесли повітряні маси з африканського континенту, і вони залишатимуться над країною щонайменше кілька днів.

Відео

Нестерпна спека: у Європі фіксують рекордно високі показники температури

У Великій Британії стовпчики термометра зафіксували 38 градусів вище нуля. І це найспекотніша температура у році, кажуть синоптики. Люди масово рятуються від сонця на пляжах. Багато де, не дотримуючись дистанції і без наявності захисних засобів. Тож влада міст настійно рекомендує залишатися вдома. Біля води нині не проштовхнутися і на італійських узбережжях. А на сицилійському пляжі стався курйоз. Там помітили серфера у костюмі динозавра. В Римі ж влада узагалі порадила дітям та літнім людям у годину пік сидіти в приміщеннях. Жаліються на спеку і парижани. Кажуть – у масках витримувати температури за 40 градусів нестерпно. І це при тому, що влада зобов`язала усіх носити захисні засоби у публічних місцях. Намагаються дотримуватися санітарних правил за рекордних температур і в Іспанії.

Приєднуйтесь також до tsn.ua у Google News.

Стежте за останніми новинами!

Приєднатись

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*