Співробітниця в’язниці завела роман із маніяком-вбивцею: чим усе закінчилося

Стосовно співробітниці HMP Belmarsh, найбільшої в'язниці Великої Британії, що охороняється, ведеться розслідування у зв'язку зі звинуваченнями в романтичних стосунках з убивцею Джорданом МакСуїні.

Жінка, яка працює у в'язниці Великої Британії, у якій утримують найбільш жорстоких злочинців, перебуває під слідством після того, як поцілувалася з вбивцею.

Співробітницю HMP Belmarsh, як повідомляється, було усунуто з посади за звинуваченнями у романтичних стосункахах із жорстоким убивцею Джорданом МакСвіні, який наразі відбуває висновок за вбивство адвокатині Зари Аліни в Лондоні, інформує Mirror.

Неназвана 32-річна жінка підозрюється у неправомірних діях у державній установі та допитана у зв'язку зі звинуваченнями у романтичних стосунках із 29-річним ув'язненим.

У грудні МакСвїні засудили до 38 років за ґратами за сексуальне насильство та вбивство 35-річної Зари Аліни, на яку він напав, коли вона йшла додому з бару у червні 2021 року.

Того вечора чоловік приставав і до інших жінок, але потім почав переслідувати випускницю юридичного факультету Зору Аліну, на яку він потім напав.

За кілька днів до вбивства МакСвїні був звільнений із в'язниці за домагання та зберігання ножа і був описаний як «небезпечний для будь-якої жінки».

Попри це та історію домашнього насильства, МакСвїні був класифікований як «злочинець середнього ступеня ризику».

У Міністерстві юстиції підтвердили, що щодо цього ведеться розслідування, але відмовилися від подальших коментарів.

Джерело видання The Sun повідомило, що співробітниця в'язниці була помічена в інтимних стосунках з МакСвїні, який є одним із найнебезпечніших ув'язнених.

Міністерство юстиції заявило, що воно серйозно ставиться до всіх звинувачень у правопорушеннях у пенітенціарній системі і працює над тим, щоб усувати «тих, хто підриває нашу зразкову службу своєю небезпечною поведінкою».

Представник тюремної служби від коментарів відмовився, поки ведеться розслідування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вбивця 9-річної дівчинки з Прикарпаття, який напав на неї, щоб зґвалтувати, отримав довічне ув'язнення.

Крім того, ми раніше інформували, що в Польщі 29-річний чоловік убив матір, бабусю та тяжко поранив дідуся.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *