Главная » В Світі » Щоб мрії Євромайдану здійснилися, Україна має продовжувати боротьбу з корупцією, – тимчасова повірена в справах США Квін

Щоб мрії Євромайдану здійснилися, Україна має продовжувати боротьбу з корупцією, – тимчасова повірена в справах США Квін

Посольство США в Україні висловило підтримку Україні в прагненні до створення успішної економіки та правової держави.

“Ми підтримуємо народ України і пов’язані з Євромайданом надії на успішну економіку, на уряд, який працює на благо українців, поважає їхні права і однаково ставиться до всіх громадян відповідно до закону”, – наголошує посольство в соцмережі Twitter у суботу.

Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін в оприлюдненому прес-службою посольства повідомленні наголосила, що розпочаті в Україні реформи були б неможливими без Євромайдану, проте Україні слід ще багато чого зробити.

“Головним серед таких зусиль є зміцнення інститутів, які борються з корумпованими впливовими колами, які підкуповують суддів, народних депутатів і загрожують журналістам і громадянському суспільству. Доти, доки від цих осіб, які переймаються тільки власними інтересами, не вимагатимуть дотримання тих самих правил, що і від звичайних громадян, мрії Євромайдану не здійсняться”, – заявила Квін.

“Україна також повинна бути вільною від втручання і агресії з боку Росії, включно з припиненням російської окупації Криму і виведенням російських сил зі Сходу України”, – додала вона.

Квін запевнила, що США підтримують пов’язані з Євромайданом надії українського народу на продовження євроатлантичної інтеграції країни, повний суверенітет і територіальну цілісність.

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*