Шмигаль звернувся до Німеччини з проханням якнайшвидше надати додаткові боєприпаси для систем ППО

Україна потребує постачання додаткових боєприпасів для систем протиповітряної оборони з Німеччини вже найближчими днями, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Як зазначив прем’єр-міністр, німецька система Iris-T вже активно застосовується і врятувала величезну кількість життів, проте українські війська потребують поповнення боєприпасів.

«Це буквально питання кількох днів», — наголосив Шмигаль.

Він зазначив, що атаки рф на цивільну інфраструктуру України спрямовані на те, щоб створити гуманітарну катастрофу та спровокувати нову хвилю міграції.

«Якщо в Україні не буде електрики, опалення чи води, це може призвести до запланованої гуманітарної катастрофи, якої Європа не бачила з часів Другої світової війни», — наголосив прем’єр-міністр.

У зв’язку з цим він зазначив на необхідності надання Україні мобільного обладнання для вироблення електроенергії та тепла й очищення води.

«Стає холодно, і людям це потрібно «просто для того, щоб вижити», — заявив Шмигаль.

Загалом Україні може знадобитися понад 10 000 генераторів і мобільних систем опалення. Крім того, хоча нині в Україні достатньо запасів палива для генераторів, масштабні відключення електроенергії та опалення, що тривають, можуть також призвести до необхідності додаткових поставок електроенергії з країн Європи.

Війна Росії проти УкраїниЄвропаЄСРосіяТероризм

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *