Секс-скандал з принцом Ендрю: член монаршої родини склав публічні обов’язки після інтерв’ю щодо Епштейна

Після нашумілого інтерв'ю одразу кілька спонсорів відмовилися від співпраці з фондами, що патронує принц.

Молодший син британської королеви, принц Ендрю, відмовився від офіційних обов'язків після гучного інтерв'ю, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Член монаршої родини днями розповів журналістам про свою дружбу з американським мільярдером Джеффрі Епштейном, якого звинуватили у створенні кримінальної мережі, що розбещувала і знущалася над десятками неповнолітніх.

Принц Ендрю, який багато років дружив з мільярдером, заявив – про дружбу з ним не шкодує.

У ньому він також заперечував, що займався сексом з однією з найвідоміших жертв Епштейна Вірджинією Робертс, коли та ще була підлітком.

Та серед іншого розповідала, що він «сильно пітнів» у нічному клубі Tramp, де вони танцювали, перед тим, як вперше зайнятися сексом. Член королівської родини і інтерв'ю наполягав, що це брехня, бо він мав захворювання, через яке нібито не міг пітніти.

Інтерв'ю спричинило скандал, після якого одразу кілька спонсорів відмовилися від співпраці з фондами, що патронує принц. Тому той, з дозволу королеви, вирішив відмовитись від офіційних обов'язків. І наголосив — надасть слідству у справі Епштейна будь-яку допомогу.

Відео

Молодший син британської королеви відмовився від офіційних обов'язків після скандального інтерв'ю

Член монаршої родини днями розповів журналістам про свою дружбу з американським мільярдером Джеффрі Епштейном, якого звинуватили у створенні кримінальної мережі, що розбещувала і знущалася над десятками неповнолітніх. Заарештували Епштейна влітку, незабаром він наклав на себе руки у тюремній камері. Принц Ендрю заявив — про дружбу з ним не шкодує.  

Нагадаємо, 10 серпня у Нью-Йорку в камері в’язниці виявили тіло мільярдера Джеффрі Епштейна. Чоловіка знайшли повішеним. Епштейн був не надто відомим загалу, але дуже впливовим і товаришував з провідними бізнесменами, кіноакторами, політиками та членами королівських родин, через що до звинувачень проти нього у секс-торгівлі було прикуто багато уваги. Тепер багато хто вірить, що Епштейн не накладав на себе руки, а був «прибраний», адже знав забагато таємниць сильних світу цього. Серед конспірологічних теорій щодо тих, кому була вигідна смерть Епштейна, існують версії про Трампа, Клінтона та навіть російський слід. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *