Санкції США запроваджено проти ФСБ РФ та спецслужби Ірану

Санкції спрямовані проти організацій, які США вважають відповідальними за утримання в заручниках або неправомірне затримання американців.

У четвер, 27 квітня, США запровадили нові санкції проти розвідувальної організації Корпусу вартових Ісламської революції (КВІР) Ірану та Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації. Обидві спецслужби Сполучені Штати вважають відповідальними за утримання в заручниках або неправомірне затримання американців.

Про це повідомляє CNN.

Російську ФСБ звинувачують, зокрема, у захопленні журналіста Wall Street Journal Евана Гершковича, заарештованого минулого місяця в Росії за начебто шпигунство. Також йдеться про Пола Вілана, колишнього американського морського піхотинця, якого теж утримують в Росії за звинуваченнями в шпигунстві.

В Ірані Сіамак Намазі, Емад Шаргі та Морад Тахбазтреї, ірансько-американські громадяни, утримуються у сумнозвісній в'язниці Евін, де, за повідомленнями, застосовуються тортури.

“Ми показуємо, що неприйнятно вдаватися до цієї мерзенної поведінки використання людей як пішаків, як розмінної монети, не сплачуючи наслідків, і це частина наслідків”, — заявив високопоставлений американський чиновник, ім’я якого не називають.

Американські чиновники додали, що санкції можуть бути скасовані, якщо громадяни США, які утримуються в Росії та Ірані, будуть звільнені.

Нагадаємо, Московський міський суд у вівторок, 18 квітня, не задовольнив апеляцію адвокатів американського журналіста The Wall Street Journal Евана Гершковича, якого Росія звинувачує нібито у «шпигунстві».   

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *