«Рускій мір — це не тільки Росія»: патріарх Кирило похвалив окупантів за «захист батьківщини»

Кирило заявив, що "Донбас — це перша лінія оборони руского міра".

Російський патріарх РПЦ Кирило похвалив російських окупантів за «захист руского міра» та заявив, що інтереси російського православ'я є не тільки в Росії. 

Про це він сказав під час зустрічі з дітьми з окупованих районів Донецької та Луганської областей, пишуть російські пропагандисти. 

«Сьогодні Донбас – це передня лінії оборони руского міра. А рускій мір – це не тільки Росія, він скрізь, де живуть люди, які виховані в традиціях православ'я і в традиціях російської моралі. Звичайно, мораль, моральність – це всеосяжні поняття, але в кожного народу, напевно, є якісь особливі точки опори у формуванні морального почуття. І ось нашими точками опори – людей, які живуть у рускому мірі, є віра і любов до вітчизни», — заявив Кирило. 

Заяви російського Кирила та діяльність МП в Україні 

Російський патріарх Кирило підтримав геноцид та масові вбивства українців. Він хвалить російських окупантів за те, що ті вчиняють звірства в Україні. Він пообіцяв всі мобілізованим росіянам, які загинуть в Україні, вічне життя в раю.

Через співпрацю з російськими агресорами в Україні СБУ почала перевірку місць перебування УПЦ Московського патріархату. Так, очільник однієї з єпархій УПЦ МП готував агітки, в яких закликав до захоплення державної влади і порушення меж кордону України. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *