Розвідка Британії пояснила, чому Кремль призипуняє мобілізацію – ТСН

У РФ перебуває щонайменше 6 млн мігрантів із Середньої Азії.

У Кремлі намагаються уникнути мобілізації перед президентськими виборами в РФ. Зокрема, для цього на війну до України “вербують іноземців”.

Про це інформує Міністерство оборони Британії у Мережі.

Як йдеться у зведенні, у Костанайській області на півночі Казахстану проводилося вербування етнічних росіян. Крім того, Кремль від травня 2023 року вербує мігрантів з країн Центральної Азії, обіцяючи прискорене громадянство та зарплати до 4160 доларів.

“Наприкінці червня у Вірменії та Казахстані були помічені онлайн-оголошення про службу в армії РФ. Іноземцям тоді пропонували 495 000 рублів (5140 доларів) виплат та зарплату від 190 000 рублів (1973 доларів)”, – зазначають у розвідці.

Наразі у РФ перебуває щонайменше 6 млн мігрантів із Середньої Азії, яких Кремль вважає “потенційними новобранцями”.

“Росія, ймовірно, хоче уникнути подальших непопулярних заходів внутрішньої мобілізації напередодні президентських виборів 2024 року. Експлуатація іноземних громадян дозволяє Кремлю залучати додатковий персонал для своїх військових дій всупереч зростаючим втратам”, – йдеться у зведенні.

Нагадаємо, мобілізація в Російській Федерації не припинялася – там триває “прихована мобілізація”. Щомісяця призивають від 20 до 22 тисяч осіб.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *