Російський літак наблизився до кордонів Естонії: його перехопили винищувачі НАТО

Це перша спільна місія ФРН та Британії такого роду.

Біля повітряного простору НАТО на кордоні з Естонією літав російський літак. Його перехопили винищувачі Британії та Німеччини.

Про це повідомляє Sky News.

Як повідомляється, російський літак летів поблизу кордонів НАТО і не зв'язався з естонською авіадиспетчерською службою.

Його перехопили два винищувачі «Тайфун» — один британський і один німецький. За словами одного із пілотів, вони ідентифікували літак РФ і спостерігали за ним, коли той «пролітав поблизу повітряного простору НАТО».

Оскільки судно Росії не зв'язувалося з авіадиспетчерською службою, вони перехопили його, щоб убезпечити польоти для всіх користувачів повітряного простору.

Вказується, що британські та німецькі військово-повітряні сили вперше об'єдналися для патрулювання повітряного простору Естонії.

«Це спільне розгортання Великої Британії та Німеччини в країнах Балтії ясно демонструє нашу колективну рішучість протистояти будь-якій потенційній загрозі кордонам НАТО, демонструючи вдночас нашу об'єднану силу», — заявив міністр збройних сил Британії Джеймс Гіпі.

Нагадаємо, 14 березня російський винищувач Су-27 спробував перехопити безпілотник США MQ-9 в повітряному просторі над водами за межами морської акваторії РФ. Один із російських літаків, як йдеться у заяві, вдарив по гвинту MQ-9, внаслідок чого Військово-повітряним силам США довелося затопити власний дрон.

А у ніч проти 14 лютого нідерландські винищувачі F-35 перехопили групу з трьох російських військових літаків у повітряному просторі Польщі та супроводили їх.

У Варшаві кажуть, що в таких випадках це стандартна процедура, і російські літаки були в міжнародному просторі, не порушуючи кордонів НАТО.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *