Російські війська у Придністров’ї охороняють найбільші склади зброї – Клімкін

Колишній міністр закордонних справ України назвав пункт скупчення росіян.

Росія вже перекидає групи військ до Придністров'я. 

Про це заявив колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін під час інтерв’ю в рамках проєкту “Розмови про важливе” на ТСН.ua.

“Вже закидають маленькими групами, по 10-20 людей. Російські війська там охороняють найбільші склади зброї. Це Ковбасна (у селі діє пункт пропуску на кордоні з Україною Ковбасна-Домниця – ред.). Там зберігається зброя ще з часів Першої світовою: гвинтівки Мосіна, якими,до речі, були озброєні так звані придністровці. Але зараз там же нічого немає. Вони дуже бояться. Вони виїжджають. У Тирасполі на вулицях немає людей”, – зазначив Клімкін.

Він також додав, що економіка в Придністров'ї існувала за рахунок чорних та сірих трафіків.

“Навіть в 2005-2006 роках оформлення митних документів викликало загострення. І це зрештою потрібно було ще тоді зачистити. Зачистка “руского міру” відбудеться. Якщо шляхом переговорів, то це буде добре, бо там є бізнес, який нам симпатизує”, – сказав Клімкін.

Однак, на його думку, ФСБ не погодиться ні на які перемовини.

“Воно там і гроші заробляє, і сидить дуже комфортно. Тому зачистка “руского міру” – головна наша задача”, – підсумував Клімкін.

Нагадаємо, у Придністров'ї заявили про плани увійти до складу Росії. Так званий міністр закордонних справ Придністров'я Віталій Ігнатьєв 22 липня заявив, що такі плани відображено в підсумках референдуму 17 вересня 2006 року, де чітко позначено: незалежність ПМР з подальшим вільним приєднанням до РФ. 

У відповідь Молдова закликала Кремль вивести російський контингент із так званого Придністров'я. У молдовському Бюро реінтеграції зазначили, що міжнародні партнери і конституційна влада є прихильниками мирного врегулювання конфлікту з повагою територіальної цілісності Молдови. Тобто основна мета – реінтеграція окупованого регіону до складу єдиної країни. А в Росії заявили, що бажання невизнаного Придністров'я увійти до складу РФ треба розглядати серйозно.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *