Росія розробляє біологічну зброю, звинувачуючи в цьому Україну —Держдеп США

У Державному департаменті США заявили, що Росія створює наступальну біологічну зброю, натомість звинувачуючи в цьому Україну. 

Росія продовжує поширювати фейки про «біолабораторії в Україні». У Держдепі США переконані, що ця ситуація яскраво показує, як РФ звинувачує інших у тому, що робить сама.

Про це сказав речник Держдепу США Нед Прайс.

За його словами, Кремль впродовж багатьох років поширює фейки про «біолабораторії в Україні», щоб викликати недовіру до мирних міжнародних зусиль та установ охорони здоров'я, які протидіють біологічним загрозам.

Прайс наголосив, що російська дезінформаційна кампанія про «лабораторії біологічної зброї в Україні» є однією з багатьох невдалих спроб РФ виправдати свою безпідставну війну в Україні.

У Держдепі кажуть, що Росія вдається до найрізноманітніших способів поширення таких фейків: влада країни, пропагандистські ЗМІ, веб-сайти, пов'язані з російською розвідкою, а також використання так званих «експертів», проплачених Кремлем.

«Ці структури працюють разом, щоб постійно скидати в інформаційне середовище дезінформаційні наративи, створюючи ілюзію множинності голосів, що перегукуються між собою», — вважають в Держдепі США.

Однак Прайс наголосив, що Росія не вперше звинувачує інших у тому, що вона сама робить, і «нещодавня заява РФ про біологічну зброю, пов'язана з Україною, не є винятком».

«Сполучені Штати оцінюють, що Росія продовжує підтримувати наступальну програму біологічної зброї, порушуючи свої зобов'язання за Конвенцією про заборону біологічної зброї», — додав речник Держдепу США.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *