Росія через півтора місяця запустить частину газопроводу в обхід України

Була випробувана перша нитка сухопутного відведення від "Північного потоку 2" — Eugal.

Російський «Газпром» планує вже від 1 січня 2020 року запустити в дію частину газопроводу «Північний потік-2», яким у майбутньому постачатиме газ до Європи в обхід України.

Ідеться про сухопутну нитку Eugal, випробування якої відбулися успішно. Про це йдеться в прес-релізі оператора газопроводу.

Нагадаємо, «Північний потік-2» — новий експортний газопровід з Росії до Європи через Балтійське море. Реалізацією проєкту «Північний потік-2» займається проектна компанія Nord Stream 2 AG. 51% цієї швейцарської компанії заарештував Англійський комерційний суд через борги «Газпрому» «Нафтогазу України».

Точкою входу газопроводу «Північний потік-2» в Балтійське море стане район Усть-Луги Ленінградської області, далі він пройде дном Балтійського моря і вийде на території Німеччини в районі Грайфсвальда, недалеко від точки виходу «Північного потоку». Протяжність маршруту — понад 1200 км.

Сукупна потужність двох ниток «Північного потоку-2» — 55 млрд куб. м газу на рік. Таким чином, сумарна проєктна потужність «Північного потоку» і «Північного потоку-2» складає 110 млрд куб. м газу на рік.

Газпром

Відео

Парламент Німеччини проголосував за захист російського газопроводу "Північний потік — 2"

Бундестаг ухвалив нове газове законодавство ЄС для ще недобудованих газогонів. Але з певними поправками, які дозволяють прибрати останні бар'єри для завершення будівництва газопроводу в обхід України. Зокрема, зробили виняток для частини газогону, що прокладається в територіальних водах. Цим скористається "Газпром", бо 12 миль "Північного потоку — 2" пролягають під водою.    

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *