Росію охопили масштабні пожежі: вибухає порох, евакуюють цілі села

У РФ через масштабні пожежі згоріло два склади з порохом.

У Свердловській області Росії через лісові пожежі згоріли два склади з порохом.

Про це інформує видання Медуза.

У ряді регіонів Свердловської області запровадили режим надзвичайної ситуації через лісові пожежі.Станом на 7 травня в області зафіксовано 55 пожеж загальною площею 35 тисяч гектарів. Поки що владі вдалося локалізувати 14 пожеж на площі в 1490 гектарів.

Увечері 6 травня у селищі Першотравнева лісова пожежа перекинулася на склади з порохом, що належать збройовій компанії «Гефест-М». У результаті згоріли два склади на площі 960 квадратних метрів. Вогонь загрожував ще 18 будинкам, де зберігається вибухівка.

Масштабні пожежі в Росії

Через загрозу пожежі з Першотравневого розпочали евакуацію мешканців. Загалом із різних населених пунктів вивезли понад тисячу осіб.

Масштабні пожежі в Росії

Місто Азбест, поряд з яким зафіксовано чотири великі пожежі на площі 7,2 тисячі гектарів, залишилося без водопостачання та електрики через аварії на місцевих Водоканалі та електростанції.

Багато населених пунктів у диму від пожеж. Санітарні лікарі порадили місцевим жителям не відкривати вікна будинку і не виходити на вулицю без масок і респіраторів.

Губернатор Свердловської області Євген Куйвашев назвав ситуацію з природними пожежами в регіоні критичною та звернувся за федеральною допомогою для боротьби з ними. Крім співробітників МНС та Росгвардії, на боротьбу з пожежами виїхали чотири тисячі добровольців та волонтерів, у тому числі з інших регіонів.

Як інформує ТАСС, школа та 20 будинків горять у селі Юлдус Курганської області, проводиться евакуація, повідомили в екстрених службах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Москві біля академії ФСБ у неділю, 7 травня, спалахнула сильна пожежа. У небо піднімають клуби чорного диму. 

Крім того, ми раніше інформували, що в результаті потужної лісової пожежі, яка вирує у Свердловській області Росії, спалахнули склади з порохом у селищі Первомайському. Населення готують до евакуації.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *