Росіяни через проблеми з опаленням розбирають старі хати на дрова

Мешканці Іркутської області розбирають на дрова старі будинки через брак вугілля.

У селищі Мама Іркутської області РФ місцеві мешканці жаліються на відсутність гарячої води та вугілля, а батареї ледь теплі. Щоб зігрітися, люди розбирають старі хати на колоди.   

Про це пише Telegram-канал «Люди Байкалу».

«Просто «гордість» бере, будинки розбирають блискавично, до кінця опалювального сезону очистять все селище від нежитлових приміщень. Ці афери з вугіллям без «кришування» в області були б неможливі. Вже не перший рік таке. Немає сил, навколо руїни, вугілля немає, лікарів немає, доріг немає, електрики періодично немає, підприємств немає. Живемо на дотації, вже б виселили нас і не мучили», — розповів мешканець селища Анатолій. 

В адміністрації району сказали, що компанія, яка займається теплопостачанням, спочатку завезла вугілля менше, ніж потрібно було для опалювального сезону.

Підприємство вирішило заощадити, використовуючи щепу. Через проблеми з паливом у районі від четвертого квітня введено режим підвищеної готовності.

Поки росіяни хоч якось намагаються зігрітися, губернатор Іркутської області Ігор Кобзєв похвалився, що вугільні компанії регіону витратили 20 млн рублів на розвідувальне обладнання для окупантів.

Губернатор Іркутської області Ігор Кобзєв. Фото/Telegram: Astra

Нагадаємо, у Росії виявили велике поховання найманців ПВК «Вагнер» – мінімум 200 могил (відео).

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *