Росія використовує політиків-радикалів Німеччини, щоб зупинити допомогу для України: деталі від WP

Зокрема, у лютому німецькі радикали влаштували в Берліні багатотисячний протест з вимогами зупинити постачання озброєння Україні.

Російська влада використовує ультраправих і ультралівих політиків Німеччини, щоб зупинити військову допомогу Україні у війні з РФ.

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на отримані європейською розвідкою російські документи. 

У статті уточнюється, що Європейська розвідувальна служба дізналася про зустрічі російських офіційних осіб зі їхніми ж політтехнологами. Під час цих зустрічей чиновники давали завдання створити антивоєнні настрої в Європі для послаблення підтримки України.

Такий «план» росіян начебто запрацював ще у вересні 2022 року. Водночас у документах немає даних, які підтвердили б спілкування між російськими політтехнологами та будь-якими союзниками РФ у Німеччині.

Автори матеріалу вказали, що Росія для досягнення своєї мети використовувала представників радикальних німецький партій Die Linke і AfD. Так, планувалося «об'єднати дві німецькі фракції з давньою проросійською позицією».

В цьому контексті видання звернуло увагу, що 25 лютого 2023 року депутатка німецького Бундестагу від радикальної проросійської Die Linke Сахра Вагенкнехт очолила «протест» у Берліні за участю 30 тис. осіб. Учасники заходу вимагали зупинити постачання зброї до України, зокрема, танків. На мітингу були присутні і представники AfD. 

В отриманих розвідкою російських документах також йдеться, що перший заступник голови адміністрації президента Росії Сергій Кирієнко наказав створити з Німеччини «центр» зусиль з підриву підтримки України. Цю інформацію узявся спростовувати речник очільника Кремля Дмитро Пєсков.

«Це на 100% фейк. Ми ніколи до цього не втручалися [у внутрішні справи інших країн], а зараз у нас насправді немає часу на це», – запевняє Пєсков.

Нагадаємо, раніше газета Die Welt з посиланням на дані Служби військової контррозвідки ФРН повідомила, що російські шпигунки через сервіс знайомств Tinder вербують німецьких військових та політиків. Мета – отримати інформацію про Німеччину та війну в Україні.

Підступна гра Кремля! Російські спецслужби підштовхують європейські країни до антиукраїнських акцій 

01:21

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *