Росія оголосить у розшук суддів МКС, які видавали ордер на арешт Путіна

У Росії заявили, що порушили кримінальну справу проти суддів Міжнародного кримінального суду.

Слідчий комітет Росії найближчим часом оголосить у розшук суддів Міжнародного кримінального суду (МКС), які видали ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини РФ Марії Львової-Бєлової.

Про це повідомив у четвер, 11 травня, голова Слідчого комітету Олександр Бастрикін, виступаючи на Петербурзькому міжнародному юридичному форумі, передають російські пропагандисти.

“Слідчий комітет тоді дуже швидко порушив кримінальну справу проти голови і трьох суддів, які активно впливали на ухвалення цього рішення. Найближчим часом вони будуть оголошені в розшук”, – сказав Бастрикін.

Нагадаємо, в березні Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна та уповноваженої з прав дитини РФ Марії Львової-Бєлової за депортацію українських дітей до Росії.

В Офісі президента наголосили, що працюють над тим, аби притягнути російське політичне й військове керівництво до міжнародного трибуналу за військові злочини проти українського народу.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *