Романтична вечеря закінчилася тяжкими опіками та 21 операцією: що готувала пара

Жінка благала коханого врятувати їй життя.

Жінка розповіла, як романтичне побачення зі своїм хлопцем привело її до лікарні з сильними опіками та необхідністю хірургічного втручання через вибух машини для приготування фондю.

28-річна діджейка з Бразилії Джуліана Маддейра отримала тяжкі опіки третього ступеня та залишилася зі шрамами на обличчі, руках та шиї. Про це пише dailystar.co.uk.

Вона пригадала, що пристрій спалахнув після того, як її бойфренд розпорошив надто багато алкоголю на полум'я.

“Він вважав, що все робить правильно, і, побачивши, що вогонь часто здавався нижчим, він наполегливо полив його гелевим спиртом, щоб збільшити полум'я та продовжити обід. Після того, як він зробив це багато разів, стався вибух. Вогонь наблизився до мене, і я побачила своє тіло у вогні, я могла лише просити допомоги, я благала зберегти мені життя”, – сказала Маддейра.

Діджейка перенесла 21 операцію / Фото: dailystar.co.uk

Шокована жінка побігла в душ, щоб облитися холодною водою і її шкіра почала “відпадати”.

“Я гадки не мала, що відбувається, я побігла на кухню, загасила вогонь у раковині проточною водою, побігла в холодний душ, бо все ще відчувала, як моє тіло кипить, було відчуття, що я готуюся, буквально. Я потерла шию і моя шкіра злізла з моєї руки”, – сказала вона.

Хлопець Маддейри терміново доставив її до найближчої лікарні, де вони невдовзі усвідомили тяжкість травм, коли її помістили до відділення інтенсивної терапії.

“Я була госпіталізована на 40 днів – 20 днів у відділенні інтенсивної терапії. Мені знадобилася 21 операція, мені наклали 150 швів, і в мене розвинулися панічні атаки”, – сказала Джуліана.

За цей час у неї розвинулася інфекція і вона майже втратила зір на праве око, що посилювалося її алергією на антибіотики та поганою реакцією на операції.

Також вона майже втратила зір на праве око / Фото: dailystar.co.uk

“У мене були жахливі реакції: застуда, лихоманка, тахікардія, панічна атака, біль та все разом. Це була суміш відчуттів”, – сказала вона. “Якось, коли я повернулася до відділення інтенсивної терапії, я побачила, як мій батько плаче, це мене зворушило, мій батько не плаче. Пізніше він сказав мені, що лікар сказав, що не знає, як я й досі жива”.

Хоча зараз Маддейра одужує, вона, як і раніше, страждає від низької самооцінки через рубці, а також відчуває панічні атаки, втрату пам'яті та слуху.

Джуліана Маддейра / Фото: instagram.com/julianamaddeira

Нагадаємо, 23-річна жінка інсценувала власне викрадення, щоб уникнути осуду. Вона зізналася, чого саме соромилася.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *