Рогозін хотів вдарити по Україні космічною ракетою – запис розмови

Незрозуміло, чи готовий підтримати таку пропозицію Володимир Путін.

У РФ хотіли завдати удару по українському місту ракетою-носієм, яку використовують для польотів у космос. Свідченням цього є запис телефонної розмови ексочільника “Роскосмосу” Дмитра Рогозіна з Дмитром Барановим – гендиректором ракетно-космічного центру “Прогрес”.

Про це пише BILD.

 

Про що говорили чиновники

Як відзначають у виданні, з початку січня 2023 року вони обговорювали технічні деталі організації удару по великому місту України за допомогою ракети-носія, яку зазвичай запускають у космос. Співрозмовники вирішили, що найкраще запустити її з космодрому в Плесецьку з вибухівкою на борту.

“Злетіти й полетіти туди, куди ми хочемо – взагалі не питання. Питання в тому, щоб те, що закидається, долітало до землі й не згорало. Тому що швидкість більше ніж 6 км/сек – це майже космічна швидкіст, поверненя в атмосферу”, – каже Баранов.

Рогозін почав думати, як це можна змінити, і згадав так звані “МІТівські іграшки” – йдеться про “Московський інститут теплотехніки”. Так, він порадився з генеральним конструктором корпорації Юрієм Соломоновим, і рішення вдалося відшукати.

У запуску був ще один ризик. Йшлося про те, що частини ракети можуть впасти на територію РФ. Не менш важливим фактором було те, що похибка при ударі може становити від 50 до 100 км.

За словами Баранова, на підготовку операції знадобиться близько 6 місяців. Рогозін приймає інформацію та обіцяє передати її “великому і жахливому” – так ексголова “Роскосмосу” називає кремлівського диктатора Володимира Путіна. “Велика штука, яка може прилетіти з Архангельської області”, каже чиновник, доволі зацікавила адміністрацію президента РФ.

Аналітики BILD стверджують, що президента РФ був у курсі підготовленого плану з 16 січня. Проте його реакція на пропозицію наразі невідома.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував ідею Рогозіна. За його словами, мрії РФ запускати ракети з космосу по Україні залишаться мріями.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *