Резолюція ООН про репарації: Медведєв звинуватив Захід у спробах викрасти активи Росії

Медведєв заявив про "початок агонії ООН як головного міжнародного інституту з примирення.

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв відзначився черговою маячнею. Маріонетка Путіна прокоментував рішення Генасамблеї ООН про відшкодування Росією збитків Україні, завданих вторгненням.

Про це він написав у телеграмі.

На думку «аватара» Медведєва, в усіх бідах винні англосакси. Таким терміном він називає Британію та США.

«Англосакси явно намагаються нашкребти юридичну основу для крадіжки незаконно заарештованих російських активів. Нехай ухвалять таку ж рекомендацію про повне відшкодування США збитків Кореї, В'єтнаму, Іраку, Югославії та іншим численним постраждалим від американців та НАТО», – зазначив маріонетка Путіна.

Медведєв упевнений, що таке рішення свідчить про «початок агонії ООН як головного міжнародного інституту з примирення».

«Кінець буде болісним для всієї міжнародної спільноти. Проживемо і без такої Організації Об'єднаних Націй», — підсумував він.

Зазначимо, що після смерті скандального Жириновського Медведєв, вочевидь, хоче посісти його місце — головного «клоуна» Кремля. Експрезидент РФ постійно відзначається скандальними заявами.

Раніше повідомлялося, що Медведєв «одною ногою в дурдомі» після невдалої спроби суїциду. На тлі алкоголізму до нього нібито приставили лікаря-психіатра.

Російський політолог Дмитро Орєшкін каже, що у Медведєва — «роль моськи, що гавкає на слона».

«Водночас він повинен це робити голосно, тому що у нього поганий бекграунд. Він намагався поводитися як демократ і ліберал, тепер йому потрібно виправляти помилки, яких припустився», – зазначив політолог.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *