Reuters: Берлін схвалив постачання Leopard 1 до України та ведуть переговори про закупівлю Gepard

Німеччина намагається отримати більше боєприпасів з Катару.

Німеччина схвалила постачання до України танків Leopard 1 з промислових запасів. Крім того, Берлін веде переговори щодо закупівлі 15 танків Gepard у Катару, аби передаи їх ЗСУ.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела в уряді.

Зазначається, що постачання танків Leopard може розпочатися бути після їхньго ремонту. Видання пише, що  Rheinmetall та Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) хочуть відремонтувати десятки Leopard 1 та могли б поставити їх до України, якщо Київ погодиться купити.

Також декілька німецьких офіційних осіб обговорили з катарським МЗС можливу купівлю 15 танків Gepard, які Доха закупила задля безпеки стадіонів чемпіонату світу. Берлін також намагався отримати більше боєприпасів з Катару.

«Gepard дуже добре зарекомендували себе у війні в Україні. Якби ми могли отримати більше від партнерів тут, це допомогло б українцям», — сказав міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

Нагадаємо, аташе з питань оборони посольства України в США Борис Кременецький вважає, що Leopard та Challenger можуть бути надані Україні вже найближчим часом, а на фронт вони можуть потрапити до літа, адже потрібен ще час на навчання українських військових.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *