Ректор Московського університету розповів про свою колишню студентку. Вона є «молодшою донькою» Путіна

Садовничий переконує, що, мовляв, не знав, про батьків Катерини Тихонової.

Катерина Тихонова, яку називають донькою президента Росії Володимира Путіна, свого часу навчалася в Московському державному університеті. Нині там вона працює – заступницею проректора.

Ректор МДУ Віктор Садовничий в інтерв'ю «Ведомостям» розповів про Катерину та чому став її науковим керівником.

«Я ніколи не запитую у своїх учнів, хто їхні батьки. До мене ніхто ніколи з приводу неї не звертався», — переконує Садовничий.

Катерина спочатку навчалася в Інституті країн Азії та Африки МДУ. Тоді вони й познайомилися. Вона сказала йому, що хоче зайнятися математикою. Ректор переконує, що Тихонова вступила на механіко-математичну магістратуру на загальних підставах. А після 10 років праці «блискуче» захистила кандидатську дисертацію.

«Я знаю її як дуже працелюбну та дисципліновану студентку. Треба розуміти, що захиститися на математичній раді — зробити дисертацію, опублікувати роботи — тут халтури бути не може. Там формули, теореми, це треба зробити. Вона зробила, вона талановита», — сказав ректор.

Садовничого запитали, чому він став науковим керівником Тихонової.

«У мене 70 кандидатів наук і 20 докторів (це з іноземцями). В останні роки — близько 10 захистів», — відповів ректор.

У травні 2019 року Тихонова захистила кандидатську дисертацію в галузі фізико-математичних наук. Садовничий був одним з двох її наукових керівників, пише «Медуза». «Відкриті медіа» повідомляють, що за останні 10 років ректор був науковим керівником під час написання дисертацій лише тричі.

Нині Катерина Тихонова очолює фонд «Іннопрактика», а також вона є заступницею проректора Московського держуніверситету — займається пошуком талановитої молоді.

Садовничому цього року виповнилося 80 років. У грудні закінчується термін його повноважень на посаді ректора МДУ. Він мав піти з посади за віком. Проте в листопаді Держдума РФ ухвалила поправку, яка дозволила Садовничому залишатися на посаді як завгодно довго.

Раніше повідомлялося, що «молодша донька» Путіна випустила підручники для студентів. Катерина Тихонова є співавтором спецпрактикуму з механіки для студентів МДУ.

Відео

Старша донька Путіна виставила на продаж пентхаус у Нідерландах

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *