Путін на параді 9 травня згадував війну в Україні — експерт Михайло Шейтельман назвав причину

Президент держави-агресорки прагнув показати, що має ще потенціал для війни і вплив на деякі країни.

Президент Російської Федерації Володимир Путін у промові перед військовим парадом на Красній площі 9 травня невипадково часто згадував про війну в Україні.

Таку думку висловив в ефірі Апостроф TV політтехнолог Михайло Шейтельман.

Експерт нагадав, що торік на такому ж заході Путін лише одного разу згадав про війну в Україні, а цього разу це стало головним рефреном його промови.

“Зараз про це [війну в Україні] згадувалося в кожній фразі. Весь парад був про війну в Україні. Водночас приїжджих президентів назвали лідерами не держав, а братських республік, які не воювали, а тільки надали допомогу у війні. Парад був показухою для Заходу, мета якої показати: ми ще не програли», — зауважив Шейтельман.

Присутність лідерів держав, які все ще залежні від Росії, експерт пояснив бажанням Путіна не тільки показати свій вплив, але й сховатися за їхніми спинами. Мовляв, у натовпі охорона господаря Кремля прикрила його президентом Казахстану, що підтверджує думку, що вони були запрошені як “живий щит”.

Щоправда, цей “захист” не надто надійний — принаймні, головний політичний сателіт Путіна має очевидні проблеми зі здоров’ям.

За словами експерта, терміновий від’їзд із Москви самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка свідчить, що чутки про його хворобу, які поширюють уже тривалий час, мають під собою реальне підґрунтя.

«Відомості про хвороби Лукашенка поширюються вже кілька років. Але це вперше було явно продемонстровано. Навряд чи це був спектакль, щоб уникнути розмов із Путіним. Йому невигідно показувати хворобу своєму народу”, — зауважив Михайло Шейтельман.

Нагадаємо, під час «параду Перемоги» на Красній площі в Москві російський президент Володимир Путін злякався «хлопка», який виявився ударом у барабан.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *