ПВК Вагнер у Білорусі – з’явилося відео колони транспорту найманців – карта маршруту

Російсько-білоруський кордон найманці ПВК "Вагнер" могли перетнути глибокої ночі.

У Мережі з’явилося відео, на якому видно пересування автодорогою у Білорусі частини колони найманців ПВК “Вагнер”, які в ніч проти 15 липня перетнули російсько-білоруський кордон і попрямували до  наметового табору в селі Цель, що під Осиповичами.

Як повідомляє білоруська моніторингова група “Бєралускі Гаюн”, це відео було знято в Могилівській області, а точніше на трасі Р43 біля села Лебедівка.

“Аналіз відео показує, що воно було зроблено о 5-й ранку 15 липня, а це означає, що кордон РФ-РБ ця колона перетнула глибокої ночі – о 3:00, тому що від прикордонного переходу на кордоні РФ-РБ “Дзвінчатка-Понятовка” їхати 110 км – це 1,5-2 години”, – йдеться у повідомленні.

“Бєралускі Гаюн” опублікував також ймовірний маршрут пересування колони “вагнерівців” у Білорусі.

Ймовірний маршрут пересування колони "вагнерівців" у Білорусі / Фото: Telegram / Белорусский гаюн

Раніше повідомлялося, що в колоні транспорту на номерах так званих “ЛНР” та “ДНР” помічено щонайменше 60 автомобілів, серед яких пікапи, великі фури, “буханки” та мінімум 3 автобуси.

З'явилося відео колони “вагнерівців” у Білорусі

01:24

Нагадаємо, українська прикордонна служба зафіксувала переміщення окремих підрозділів на території Білорусі російського угруповання найманців ПВК “Вагнер”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *