Пропонував $20 тисяч: пропагандист Соловйов намагався замовити вбивство «злодія в законі»

Як повідомляє видання, Соловйов на початку 1990-х займався бізнесом. Зокрема, привозив із Ізраїлю продукти та горілку.

Російський пропагандист Володимир Соловйов у 1990-х хотів замовити вбивство відомого «злодія в законі» Отарі Квантрішвілі за 20 тис. доларів.

Про це повідомляє The Insider із посиланням на колишнього співробітника ФСБ Сергія Асташіна.

Хто такий Отарі Квантрішвілі

Отарі Квантрішвілі застрелив кілер у 1994 році. На похороні карного злочинця було багато представників російської еліти: тодішній мер Москви Юрій Лужков, президент Національного фонду спорту Шаміль Тарпіщев, власник НТВ Володимир Гусинський, депутат Держдуми Йосип Кобзон, Олександр Розенбаум, Богдан Тітомир, а також імениті спортсмени та митці.

За інформацією видання, на початку 1990-х років Квантрішвілі та Йосип Кобзон заснували Фонд допомоги правоохоронним органам «Щит та ліра». Також Отарі створив партію «Спортсмени Росії», куди увійшли олімпійські чемпіони, борці самбо та боксери. Він мав частки у кількох московських казино, банках, у транспортуванні нафти та разом із кримінальним авторитетом Сільвестром контролював видобуток дорогоцінних металів.

Бізнес Соловйова

Як повідомляє видання, Соловйов на початку 1990-х займався бізнесом. Зокрема, привозив із Ізраїлю продукти та горілку. У листопаді 1993 Соловйов познайомився з Сергієм Асташиним, який на той момент навчався в академії Міністерства безпеки Росії (зараз Академія ФСБ) на факультеті військової контррозвідки.

Що каже екс-ФСБівець

За словами Асташіна, Соловйов звернувся до нього з проханням знайти кілера для вбивства Квантрішвілі.

«Я давно б забув цю історію, але одного разу в якійсь передачі побачив, як Соловйов почав говорити: «Я ось займався бізнесом, ніколи нікому не платив, і, якщо на нас наїжджали, ми з хлопцями брали автомати». Мене так це розлютило», – зазначає Сергій Асташин.

Асташин тоді товаришував з Кирилом Райковим, який працював у Соловйова кур'єром та розвозив товари. Райков попросив Асташіна перевірити наявність жучків в офісі Соловйова.

«Я взяв апаратуру, пішов і знайшов жучки. Поки я працював, Соловйов сидів у довгому чорному кашеміровому пальті. Пам'ятаю, у нього був швейцарський годинник, а він на мій подивився і сказав, що це дешевка. Цей годинник мені і ще чотирьом співробітникам вручили, як нагороду. Соловйов заплатив мені 200 доларів», – згадує Асташин.

Через кілька днів Соловйов звернувся до Асташина і попросив його «знайти стрільця» для вбивства Отарі Квантрішвілі. За виконання цього замовлення Соловйов спочатку пропонував 10 тисяч доларів, але потім був готовий заплатити і 20 тисяч.

Після розмови Асташин написав рапорт про те, що сталося своєму начальнику. Але кримінальних справ майбутнього пропагандиста не завели. Асташин припускає, що Соловйова могли завербувати у ФСБ, щоб зам'яти його спробу домовитися про вбивство на замовлення.

«Те, що його під себе контора могла підім'яти, — це сто відсотків. Тут треба бути повним ідіотом, щоб такий шанс упускати. Сам подивися, скільки на той час було яскравих зірок на телебаченні. Де вони зараз? А в нього все пре і пре», — каже ексФСБівець.

Він не виключає, що «кримінального авторитета» все ж таки «прибрали» за наведенням Соловйова.

«Зі мною Соловйов більше не зустрічався. Я, коли дізнався, що навесні вбили Квантрішвілі, пішов до начальника курсу. А мені мало не потиличник дали, сказали: «Вали звідси. Забудь про все про це. Тебе це вже не стосується», — додав він.

Раніше повідомлялося, що російський пропагандист Соловйов оскандалився через фото сина-моделі. У Мережі було оприлюднено фото сина Соловйова з манікюром та стильною зачіскою (фото). Коли Соловйов закликає відправляти на війну строковиків, його діти живуть не в Росії, а на «загниваючому заході», в Лондоні.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *