Проблеми в Африці є частиною плану Путіна зі створення хаосу – The Sun

Російський диктатор продовжує свій згубний вплив на Африку.

Вторгнення Росії змусило мільйони людей залишити свої домівки й шукати притулку в ЄС і сусідніх країнах.

Про це пише The Sun.

Зазначається, що тепер потік біженців може значно повнитися мешканцями Судану, зокрема через бойові дії, що спалахнули там кілька тижнів тому.

Внаслідок цього ООН змушена скорочувати масштаби своєї діяльності, що стало важким ударом для країни, де третина 46-мільйонного населення залежить від гуманітарної допомоги.

Марк Алмонд, директор Інституту досліджень кризових ситуацій в Оксфорді, прогнозує, що проблеми в Африці є частиною плану Путіна зі створення хаосу.

“Єдина країна, яка, схоже, не відчуває потреби евакуювати своїх людей із Судану, — це Росія”, – пише видання.

Зокрема, російський диктатор продовжує свій згубний вплив на Африку, зазначає The Sun.

“Російська ПВК “Вагнер” розгорнула тисячі оперативників у країнах Африки та Близького Сходу, включно з Малі, Лівією, Суданом, Центральноафриканською Республікою та Сирією. Офіційно ці російські солдати допомагають стабілізувати африканські країни, але їхні методи стабілізації вже були відомі у Сирії, пишуть журналісти The Sun: вони полягають у тому, щоб гнати мільйони біженців у бік Європи”, – йдеться в повідомленні.

Раніше уряд Італії заявив, що за збільшенням кількості суден з мігрантами, які намагаються перетнути Середземне море, стоїть російська ПВК “Вагнер”, і що це є частиною гібридної війни Москви проти країн, що підтримують Україну.

“Путін розраховує, що наша людяність змусить нас ігнорувати потенційні проблеми неконтрольованого прибуття. Путін розглядає повторення цих криз із біженцями як спосіб підірвати нашу підтримку України”, – заявив Кросетто.

Нагадаємо, увечері в неділю, 30 квітня, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив, що лідер “Ісламської держави” Абу Хусейн аль-Курайші був “нейтралізований” під час точкового удару, проведеного турецькою розвідкою.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *