Пригожин займався сексом з незайманими і купував їх цноту: розповідь, ТСН, новини 1+1

ЗМІ поспілкувалися з дівчиною, яка продала цноту Пригожину.

Ватажок терористичної ПВК “Вагнер” і кухар Путіна Євген Пригожин регулярно займався сексом із незайманими дівчатами, щоб таким чином “зберегти молодість”.

Про це пише російське опозиційне видання The Insider.

Джерела видання у профспілці секс-працівників розкрили подробиці збочених фантазій кухаря Путіна, який виступає за “традиційні сімейні цінності”. Виявляється, терорист Пригожин регулярно користувався послугами секс-працівниць.

“Він замовляв одразу багато різних дівчат трохи старше 18-ти. Займався сексом без презерватива: вважав, що так обмінюється енергією, рідинами, ніби отримує від них заряд бадьорості. У нього взагалі багато своїх дивацтв, наприклад, під крайньою плоттю у нього вшиті “супутники”. Це така модна тема в деяких чоловіків, особливо на зоні, коли всякі предмети зашивають туди. Вважається, що це має зробити з чоловіка статевого гіганта і що жінки від цього отримують задоволення. Насправді жінкам це боляче й неприємно”, – розповіло джерело видання.

Для дівчат терорист знімав номер у готелі Solo Sokos Hotel, що в Санкт-Петербурзі. Одна з дівчат, яка продала Пригожину свою незайманість розповіла, що отримала за секс із терористом 40 тисяч рублів, ще 60 тисяч забрала сутенерка. Для цього вона навіть бувала у клініці, щоб перевірити цнотливість.

“Все було дуже швидко, у нього дуже маленький член, у якому ще якісь кульки під шкірою. Коли він ішов, сказав мені: “Будь добрішою”. Тому що в мене був такий шокований вираз обличчя. Навіть для мого божевільного характеру продавати цноту Пригожину – це перебір. Мені й гроші-то не настільки потрібні були. Загалом, я почувалася страшенно пригніченою. Пам'ятаю, того дня ще думала про те, що треба не запізнитися на прийом до лікаря до психлікарні”, – пригадує росіянка.

Дівчина стверджує, що в цьому готелі на терориста регулярно чекали незаймані дівчата. Він їх називав “шампуньками” та порівнював з одноразовими шампунями в готелі, які “використовують і викидають”.

Нагадаємо, засновника ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина, який організував військовий заколот у РФ, помітили на форумі “Росія-Африка” в Санкт-Петербурзі.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *