Придністров’я загрожує Україні — Клімкін

Чому в Придністров'ї з'явилися росіяни і чому вони не пішли звідти дотепер?..

Як для України, так і для Молдови, однією з головних задач є тотальна «зачистка» контингенту РФ у Придністров'ї.

Про це заявив колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін під час інтерв’ю в рамках проєкту «Розмови про важливе» на ТСН.ua.

Він розповів про історичні передумови створення самопроголошеної держави Придністров'я.

«До 1940-го року там була автономна республіка в складі України з центром в Тирасполі. Якщо б ми були такі, як Путін (слава богу, що ми не такі, як Путін), ми б казали, що то наше. Але — вибух, КДБ допомагає, 14-та армія, яка там була, допомагає. Створюють армію з 12 тисяч. Проголошення незалежності. І, відповідно, Росія вже намагається грати далі. З 1992 року там з'явилися російські миротворці. Тоді нам потрібно було стати гравцем щодо Придністров'я. Ми цю можливість не використали. А далі там будували новий маленький СРСР. Це не Росія, а ще гірший варіант, яким повністю керувало ФСБ», — зазначив Клімкін. 

За його словами, одна з основних задач європейської інтеграції України та Молдови полягає у «тотальній зачистці руского міру» у Придністров'ї.

«Без цього не буде ніякої ефективної євроінтеграції. це буде залишатися анклавом, який Росія завжди може використати для підняття ставок і провокацій. Навіть серед наших угорців у Закарпатті — хто робив провокації?.. ФСБ із базою в Придністров'ї. І так буде для всієї території України», — сказав Павло Клімкін. 

Нагадаємо, в ДПСУ показали відео, як готові зустрічати ворога у разі ймовірного наступу російських військ з так званого Придністров'я.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *