Президенти України та Німеччини взяли під свій патронат програму муніципальних зв’язків між містами двох країн

Президенти України та Німеччини Володимир Зеленський і Франк-Вальтер Штайнмаєр ухвалили спільну заяву, в якій, між іншим, домовилися про патронат над зв’язками між містами та громадами Німеччини та України.

«Сьогодні ми вперше в історії наших двосторонніх відносин ухвалили спільну заяву президентів. Серед іншого вона закріплює особистий патронат президента Штайнмаєра над процесом відновлення Чернігівщини. Домовилися про спільну роботу на місцевому рівні, що особливо важливо в контексті нашої децентралізації. Мережа українсько-німецького муніципального партнерства отримає президентський патронат», — сказав Зеленський після зустрічі з німецьким президентом у вівторок у Києві.

Він назвав також внесок Німеччини у рух України до миру та відновлення нашої територіальної цілісності «вагомим і значущим».

«Я подякував Німеччині за надання сучасної системи ППО IRIS-T. Вона дуже добре показала себе у захисті нашого неба. Це пріоритет, ми все це відчуваємо. Сподіваюся, найближчим часом ми можемо отримати ще кілька відповідних систем», — сказав Зеленський.

«Ми обговорили весь спектр загроз – продовження ракетного терору, залучення до спільників росією Ірану та чергові прояви російського ядерного шантажу. Ми однаково розцінюємо з Німеччиною ці та подібні російські загрози», — наголосив Зеленський.

 

 

 

 

Війна Росії проти УкраїниЄвропаЄСПолітика

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *