Прем'єр Польщі заявив, що Франція і Німеччина керують ЄС, як олігархія » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » Прем’єр Польщі заявив, що Франція і Німеччина керують ЄС, як олігархія

Прем’єр Польщі заявив, що Франція і Німеччина керують ЄС, як олігархія

Моравецький наголосив, що держава Путіна має імперіалістичні тенденції, там знову розпалилися демони ХІХ і ХХ століть: націоналізм, колоніалізм і ще один тоталітаризм.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що Франція та Німеччина керують Європейським союзом як «де-факто олігархія».

Про це пише Le Monde.

За словами Моравецького, війна в Україні оголила правду про Росію.

«Ті, хто не хотів бачити, що держава Путіна має імперіалістичні тенденції, повинні дивитися в очі фактам: у Росії знову розпалилися демони ХІХ і ХХ століть: націоналізм, колоніалізм і ще один тоталітаризм. Але війна в Україні також відкрила правду про Європу. Багато європейських лідерів були спокушені Володимиром Путіним. Сьогодні вони в шоці», – сказав польський прем'єр.

На його думку, повернення російського імперіалізму не повинно дивувати ЄС. Політик наголошує, що Європа опинилася в нинішньому становищі не тому, що була недостатньо інтегрованою, а тому, що відмовилася прислухатися до голосу правди.

«Цей голос уже багато років лунає з Польщі. Це ігнорування польського голосу є ілюстрацією більшої проблеми, з якою сьогодні стикається Європейський Союз (ЄС). У його межах рівноправність окремих держав має декларативний характер. Політична практика показує, що німецький і французький голос мають першочергове значення. Отже, ми маємо справу з формальною демократією та фактичною олігархією, в якій владу тримає найсильніший», – різко заявив Моравецький.

Прем'єр вважає, що якби в останні роки Європа завжди діяла так, як хотіла Німеччина, ситуація була б ще гіршою.

«Якби вся Європа підтримала голосування в Німеччині, то не тільки «Північний потік-1», а й «Північний потік-2″ був би запущений багато місяців тому. Залежність Європи від російського газу, яку Путін використовує як інструмент шантажу проти всього континенту, була б майже незворотною», – підсумував він.

Нагадаємо, що президент Польщі Дуда став на коліна коліна перед пам'ятником воякам УНР (відео).

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*