Прем’єр-міністр Британії та федеральний канцлер Німеччини домовилися про подальшу підтримку України та тиск на путіна

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак та федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц погодилися щодо необхідності продовжувати підтримувати Україну та тиснути на путіна за допомогою жорстких санкцій.

Як передає Укрінформ із посиланням на сайт британського уряду, це відбулося під час телефонної розмови глав урядів Великої Британії та Німеччини.

«Обговорюючи жахливі атаки росії проти України, прем’єр-міністр і канцлер погодилися з необхідністю продовжувати підтримувати Україну та підтримувати тиск на путіна за допомогою жорстких санкцій», — йдеться у повідомленні.

Лідери також обговорили своє бажання розвивати тісну співпрацю між Великою Британією та Європейським Союзом щодо спільних викликів, включаючи росію та глобальну енергетичну безпеку. «Обидва повідомили, що з нетерпінням чекають зустрічі в Індонезії наступного місяця», — зазначається у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час телефонної розмови з очільником України Володимиром Зеленським наголосив на непохитній підтримці нашої держави.

ЄвропаПолітика

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *