Представники «Swedish Rescuers» передали саперам спецобладнання

Шведські рятувальники передали українським саперам спеціальне обладнання, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Представники благодійної організації шведських рятувальників «Swedish Rescuers» Tommy Källgren та Lena Wilderäng передали саперам частини гуманітарного розмінування Міжрегіонального  центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС  спеціальне обладнання. Це магнітометричні комплекси «MAGDRONE R4» до  квадрокоптерів DJI Matrice 300 RTK, які також нещодавно були  передані даною благодійною організацією до Центру.

«MagDroneR4» — ультрапортативний дослідницький комплекс, який встановлюється на будь-який БПЛА/дрон. За допомогою цього обладнання сапери зможуть дистанційно виявляти вибухонебезпечні предмети. А найголовніше – використання даного обладнання збереже не одне людське життя! 

Щиро дякуємо благодійній організації шведських рятувальників «Swedish Rescuers» та дружньому народу Швеції за надану благодійну допомогу! Разом до перемоги! Все буде Україна!

Європа

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *