Працівники ритуального бюро у Польщі “загубили” труну посеред дороги

Очевидці події викликали на місце правоохоронців, які притягнуть до відповідальності працівників похоронного бюро.

У Польщі труна з тілом померлого випала за катафалка, який прямував на похорон у Голуб-Добжині, що у Куявсько-Поморському воєводстві.

У Facebook поширили фото та відео незвичного інциденту, який стався після обіду 24 квітня, інформує in Poland.

Працівники похоронного бюро які “згубили” труну, через деякий час повернулись, щоб забрати та доставити її за місцем призначення, однак очевидці вже встигли викликати на місце правоохоронців.

На відео можна побачити як труна просто лежить посеред дороги. Свідки події відсунули її на узбіччя, щоб вона не заважала руху. Коли на місце приїхала поліція, працівники похоронного бюро вже встигли забрати труну, проте вони всеодно будуть відповідати за свою необачність.

Згідно зі статтею 262 Кримінального кодексу, наруга над трупом, прахом або місцем поховання померлого карається штрафом, обмеженням волі або позбавленням волі на строк до двох років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що користувачка ТікТок поділилась відео, як вона під час похорону випадково впустила мобільний телефон у могилу. Після цього жінці довелось його діставати. 

Крім того, ми раніше інформували, що у Великій Британії у Саутенді, графство Ессекс, 12-річний Арчі Баттерсбі випадково загинув під час “експерименту”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *