Помпео оголосив про наближення Північної Македонії до НАТО — новини світу

Про ратифікацію відповідного протоколу оголосив державний секретар США.

Сполучені Штати Америки ратифікували протокол про приєднання Північної Македонії до учасників Організації Північноатлантичного договору. Про це повідомив у твітері державний секретар США Майк Помпео.

Pleased to announce the United States deposited its ratification of North Macedonia’s @NATO Accession Protocol. One step closer to welcoming #NorthMacedonia as NATO’s 30th Ally! #WeAreNATO, and we are #AlliedStrong.

— Secretary Pompeo (@SecPompeo) December 2, 2019

«Радий оголосити про ратифікацію Сполученими Штатами протоколу про вступ Північної Македонії до НАТО», — зауважив керівник Держдепу. І додав, що це на черговий крок наблизило нову країну до повноцінного членства в Альянсі.

Північна Македонія має стати 30-ою державою-учасником НАТО. Для цього відповідний протокол мають погодити всі решта 29 країн, котрі входять до складу організації.

Як повідомлялося, у жовтні американський Сенат погодився на приєднання Північної Македонії до Організації Північноатлантичного договору. За це рішення проголосував 91 сенатор, проти були 2.

Відео

У ЄС планують розпочати перемовини про вступ із Північною Македонією та Албанією

На думку Брюсселя, ті виконали необхідні умови для початку переговорів та реалізували ключові реформи. Пропозицію Єврокомісії має розглянути Рада ЄС, вона ухвалить рішення про перемовини.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *