Північна Корея більше не зацікавлена у зустрічі з адміністрацією Трампа

КНДР не хоче "дарувати президенту США те, чим він може похвалитися".

Перший заступник Міністерства закордонних справ Північної Кореї Кім Ке Гван заявив, що КНДР більше не зацікавлена у проведенні зустрічей зі Сполученими Штатами Америки.

Про це повідомляє CNN.

До цього президент США Дональд Трамп у твіттері звернувся до Кім Чен Ина, і попросив не називати свого опонентна Джо Байдена «скаженою собакою». Завершувалось повідомлення словами «До скорої зустрічі!».

«Я розумію твіт президента Трампа як передвісник нового саміту КНДР-США», але «ми більше не зацікавлені у цих даремних для нас зустрічах», — сказав Кім Ке Гван.

За його словами, США застопорилися, «вдаючи, що досягли прогресу». Кім Ге Гван зазначив, що КНДР «більше не буде дарувати президенту США те, чим він може похвалитися».

Нагадаємо, Трамп і Кім вперше зустрілися в червні 2018 року в Сінгапурі. Другий саміт відбувся в лютому 2019 року в столиці В'єтнаму Ханої, на ньому сторони не змогли досягти згоди в питанні про ядерне роззброєння Північної Кореї. 30 червня президент США Дональд Трамп зустрівся із главою КНДР Кім Чен Ином у демілітаризованій зоні, що розділяє Південну та Північну Кореї. 

Відео

Диктатор на коні: Кім Чен Ин урочисто піднявся на священну гору КНДР

Кім Чен Ин задумав щось надсерйозне — запідозрили західні медіа, коли північно-корейське інформагентство оприлюднило фото свого лідера вершки на білому коні. Той піднявся на гору Пекту, яку в КНДР вважають священною.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *